Gdzie działamy?

Stacjonujemy w Lublinie. Często bywamy w Warszawie i jej okolicach. Działamy głównie na terenie województw:

  • lubelskiego
  • mazowieckiego
  • łódzkiego
  • świętokrzyskiego
  • podkarpackiego
  • małopolskiego

Chętnie przyjmiemy oferty z innych terenów Polski.


Jak działamy?

Cechuje nas solidność i terminowość.
Nie zatrudniamy podwykonawców. Wszelkie prace wykonujemy osobiście. Dobry sprzęt, fach w ręku i ciągle pogłębiana wiedza sprawiają, że sprostamy wymaganiom najbardziej wymagającego klienta.

Kim jesteśmy?

Firma usługowo - budowlana Wierzbińscy świadczy kompleksowe usługi parkieciarskie bazując na długoletnim doświadczeniu.

Układanie parkietu jest sztuką a cyklinowanie wymaga wielu umiejętności i lat praktyki!  Tradycję pracy parkieciarza w rodzinie zapoczątkował nasz pradziadek w 1930 roku. Wszelkie tajniki wiedzy przekazywane były z pokolenia na pokolenie co sprawia, iż kontynuując tradycję świadczymy usługi najwyższej jakości i zaliczyć nas można do najlepszych fachowców w kraju.

Dbamy o każdy szczegół! Ułożony przez nas parkiet jest równy, lśniący i cieszy oko! Jest w sowim rodzaju prawdziwym dziełem sztuki. Wszystko to dzięki naszemu doświadczeniu a przede wszystkim zamiłowaniu do wykonywanej pracy parkieciarza.

Wszelkie prace wykonujemy rodzinnie i osobiście nie zatrudniając podwykonawców. Gwarantuje to wysoką jakość i obniża cenę usług! Możemy śmiało konkurować z innymi  większymi firmami. Naszą przewagą na pewno będą stanowić wykonawcy czyli my. Wybierając  parkieciarza zastanów się nad jego kompetencjami. Wiele firm zatrudnia niedoświadczonych podwykonawców. My pracujemy na własne dobre imię, zależy nam na zadowoleniu klienta!

Położony, wycyklinowany i polakierowany przez nas parkiet będzie ozdobą każdego domu przez długie lata! Dołącz do grona zadowolonych klientów!